Aktuality
O nás
Všestrannost
Cvičení - ženy
Sportovní oddíly
Historie
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy
Kontakt

2018 - výsledková listina JARNÍ BĚH GRÁNICEMI

VÝSLEDKOVÁ LISTINA      JARNÍ BĚH GRÁNICEMI      19.dubna 2018 

I. kategorie =  7 - 8 let

  1.  Jakub Martínek   /ZŠ Prokopa Diviše                ……..  čas  26 min. 38 vt.
  2.   Dita Kapinusová  /ZŠ Mládeže                         ……….        27 ,  32
  3.  Bětka Němcová  /ZŠ Jubil. park                       ……….        30  ,  17
  4. Nela Pokorná  /  ZŠ Jubil. park                          ……….        30  ,  30
  5.  Vojtěch Rybníček  /  ZŠ Jubil. park                   ……….        31  ,  10
  6.   Ema Pokorná  /  ZŠ Jubil. park                         ……….        31  ,  41
  7.   Matěj Šenekl  /  ZŠ Pražská                             ……….        31  ,  47
  8.   Adam Hrubý  /  ZŠ Mládeže                             ……….        32  ,  37
  9.  Beata Jelínková  /  ZŠ Pražská                         ……….        33  ,  58
  10.  Tom Čabala  /  ZŠ Dobšice                              ……….        37  ,  57
  11.  Karolína Prčíková  /  ZŠ nám.Republiky             ……….        42  ,  37
  12.  Tomáš Pokorný  /  ZŠ Jubil. park                      ……….        44  ,  24
  13. Natálie Jodasová  /  ZŠ Mládeže                        ……….        48  ,  25
  14.  Karolína Michalcová  /  ZŠ Jubil. park                ……….        58  ,  16
  15.  Eliška Růžičková  /  ZŠ Pražská                         ……….        58  ,  16

 

II. kategorie =  9 - 10 let

  1. Dominik Král  /  ZŠ nám. Republiky                    ………. čas 25 min. 47 vt.
  2. Ondřej Martínek  /  ZŠ Prokopa Diviše                 .......       25  ,  57
  3. Jiří Špaček  /  ZŠ   Dr. Mareše                              …….       26  ,  08
  4. Radek Buchta  /  ZŠ Mládeže                               ......        27  ,  38
  5. Ondřej Ruml  /  ZŠ Pražská                                 ......         28  ,  13
  6. Kateřina Špačková  /  ZŠ  Dr. Mareše                  ......          28  ,  30
  7. Natálie Vašatová  /  TŠ Prokopa Diviše                ……….        30  ,  17
  8. Anežka Rybníčková  /  ZŠ Jubil. park                   ……….        30  ,  35
  9. Jan Ochman  /  ZŠ   Dr. Mareše                           ……….        30  ,  44
  10.  Eva Moltašová  /  ZŠ Slovenská                          .......        32  ,  31
  11.  Ema Kulíšková  /  ZŠ Prokopa Diviše                   .......        35  ,  15
  12.  Natalie Chládková  /  ZŠ Pavlice                         ……….        36  ,  14
  13.  Šárka Kašpárková  /  ZŠ Jubil. park                    ……….       37  ,  24
  14.  Kateřina Čurdová  /  ZŠ Mládeže                       ……….        37  ,  35
  15.  Alžběta Tikovská  /  ZŠ Jubil. park                     ……….        37  ,  47
  16.  Eliška Šustáčková  /  ZŠ Jubil. park                    ……….        38  ,  34
  17.  Jan Lehotský  /  ZŠ  Dr. Mareše                          ……….        65  ,  15

 

III. kategorie =  11 - 14 let

  1. Jan Ruml  /  ZŠ  Pražská                                          ……. čas 27 min. 20 vt.
  2. David Věrný  /  ZŠ  Pražská                                    ……….    28  ,  49
  3. Klára Veselá  /  ZŠ   Dr. Mareše                               ………     32  ,  31
  4. Veronika Čabalová  /  ZŠ   Dr. Mareše                      ……...     33  ,  38
  5. Jiří Kasáček  /  ZŠ Pražská                                      ………      38  ,  0
  6. Dominik Toifl  /  ZŠ Pražská                                    ………      39  ,  0

 

 

zpět na seznam článků

 

Created by © 2008-2009 Václav Muzikář
© 2008-2009 Tělocvičná jednotka Sokol Znojmo

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky